KONST / Litografier / Färglitografi 8482253
nr 848 2253
Arvid Widerberg
(1904-1998), Sverige
Färglitografi , Signerad, Widerberg, 266/360, -78, Drottningholms slott, motivets mått: 47x51
Arvid Widerberg, svensk målare och grafiker född 1904, Lund, död 1998, Malmö.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:55:03
21/9 14:27:02
100 kr
23/9 20:50:03
Arvid Widerberg
Läs mer om Arvid Widerberg